U bent op het platform van de inschrijvingen op de activiteiten georganiseerd door NEMO33

In het menu kunt u de activiteit selecteren die u wilt oefenen.

U AL EEN ACCOUNT HEEFT, KLIK HIER

ALS JE NOG GEEN ACCOUNT HEBT, KLIK DAN HIER

 

News


WORD ASSISTANT INSTRUCTOR

 12/06/2023  00:00

Kinderen verjaardag

Kinderen vanaf 8 tot 12 jaren

Om zijn verjaardag te vieren, dompelen uw kind en zijn vriendjes zich onder in het warme en heldere water van NEMO33. Onder begeleiding van 3 ervaren instructeurs ontdekken de kinderen op speelse wijze de eerste sensaties van het duiken, vooral de meest aangename: gewichtloosheid.

De uitrusting is aangepast aan kinderen: masker, vinnen, stabilisatievest, ademautomaat en luchttank.
De jonge duikers gaan niet erg diep; het duiken vindt plaats op geringe diepte (- 5 meter maximaal). Tijdens de doop worden waterspelletjes aangeboden.
Gedurende deze tijd kunnen ouders en vrienden onder het genot van een drankje de kleine groep gadeslaan door de grote ramen van de bar/restaurant.

Aan het einde van het avontuur keren de kinderen terug naar het restaurant om hun ervaring te delen onder het genot van een heerlijke taart.

 22/05/2023  00:00
Registratie voor sessies op MyNemo

Registratie voor sessies op MyNemo

 

Klik hier om te registreren


 01/02/2023  00:00


Refresh your level

Refresh your level

Heb je lang niet gedoken? Zoekt u een instructeur om u te begeleiden? Voor gecertificeerde duikers wier laatste duik meer dan 6 maanden geleden is, stelt de opfriscursus u in staat de sensaties van het duiken en het gemak onder water in alle veiligheid te herontdekken.

book uw refresh hier

 28/03/2023  15:00

Actuele openingstijden van onze DIVE SHOP

Horaires actuels de notre DIVE SHOP

Maandag tot vrijdag van 17u30 tot 19u30
zaterdag van 10 tot 18 uur
zondag van 11 tot 15 uur


feestdagen van 11 tot 15 uur

 20/02/2023  00:00

ONS RESTAURANT THAI 33

NOTRE RESTAURANT THAI 33

Ons restaurant THAÏ 33 is het hele jaar door 7/7 geopend.
Lunch 16,50 €

 09/03/2023  00:00